Lokalizacja


Riwiera Północy,
Perła Bałtyku, czyli
najpiękniejszy Sopot!

To tutaj co roku organizowana jest Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej iADE. Wyjątkowe uzdrowisko, słynne między innymi z najdłuższego drewnianego mola w Europie, zachwyca turystów szerokimi, piaszczystymi plażami. Sopot to jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce o czystym powietrzu, którego tradycje uzdrowiskowe liczą sobie dokładnie 200 lat. Nadmorski klimat Sopotu znany jest z wysokiej zawartości jodu i olejków eterycznych, pochodzących z lasów iglastych. Uzdrowiskowy charakter miejsce zawdzięcza także solance ze zdroju św. Wojciecha, o zawartości soli zbliżonej do Morza Martwego. Nic więc dziwnego, że arystokracja i zamożna burżuazja od XIX wieku wybierała się do wód w Sopocie, aby podreperować zdrowie i jednocześnie oddać się licznym rozrywkom. Podobnie jest i dziś, ponieważ w Sopocie nie brakuje atrakcji. Działa tu Opera Leśna, trzy sceny teatralne, muzea i galerie sztuki, a nawet Polska Filharmonia Kameralna. Wśród atrakcji sportowych Sopotu wymienić można hipodrom, stadion, liczne trasy rowerowe i piesze oraz prawie 30 kortów tenisowych.

Sopot część Trójmiasta

Historyczny Gdańsk i nowoczesna Gdynia tworzą wraz z Sopotem aglomerację trójmiejską. Tętniące życiem Trójmiasto uważane jest za jedno z najlepszych miejsc do życia w Polsce. Słynie z historii walk o niepodległość. W Gdańsku znajduje się słynne Europejskie Centrum Solidarności, ukazujące polską drogę do wolności i obalenia ustroju komunistycznego w Polsce w XX w. Przy okazji wizyty na IADE można zwiedzić wiele atrakcji turystycznych Trójmiasta takich jak Długi Targ, Fontanna Neptuna, gdański Żuraw czy gdyński klif, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Gdańską.

Radisson Blu Hotel Sopot

IADE 2023 gości w stylowych wnętrzach hotelu Radisson Blu, położonego na Sopockich Błoniach. Hotel słynie z nowoczesnej strefy wellness, saunarium i największego basenu hotelowego w Trójmieście. Otaczają go tereny rekreacyjne, gdzie łatwo o wytchnienie i relaks.

Jest jednocześnie Radisson Blu położony blisko największych atrakcji Sopotu i dobrze skomunikowany.

Luksusowe apartamenty nawiązują estetyką do art deco i modern chic. Największe w Trójmieście centrum konferencyjne, znajdujące się w tym obiekcie, to aż 2 tysiące metrów kwadratowych, w tym Grand Pavillon ze sceną o udźwiękowieniu sali koncertowej. Sąsiadująca przestrzeń plenerowa umożliwia swobodne wyjścia do ogrodów i organizowanie atrakcji na świeżym powietrzu.

Radisson Blu Sopot
Bitwy pod Płowcami 54
81-731 Sopot